Producent worków foliowych

producent worków Worki na śmieci z uszami Są to worki, gdzie górna część posiada przytwierdzone uchwyty — uszy. Zapewniają one proste nałożenie worka na kosz oraz szybkie i szczelne zawiązanie. Po zawiązaniu worka na śmieci tworzą się uszy, które umożliwiają wygodne przenoszenie z miejsca na miejsce.

Worki na śmieci — specjalne Są to worki hdpe przeznaczone dla odpadów o większych rozmiarach i wadze. Powstają z grubego rodzaju foli hdpe, która zapewnia wytrzymałość i odporność na przedarcia —sprzedawane są w sztukach jak i pakietach. Jako producent worków foliowych produkujemy tylko produkty najlepszej jakości.

worki hdpe Worki do segregacji Worki ldpe 120l, 80, lub 60l oraz worki hdpe, które posiadają odpowiedni nadruk ułatwiający segregację odpadów, między innymi: plastik, szkło, papier, kompost czy metal — na zamówienie wykonujemy każdy rodzaj napisu.

Worki ldpe wykonujemy w rozmaitych kolorach, aby nie klient nie pomylił się podczas segregacji. W zależności od przeznaczenia worka, wykorzystujemy różne grubości folii, aby zapewnić komfort oraz wygodę użytkowania. Dodatkowo na życzenie klientów istnieje możliwość zamontowania taśmy ściągającej, która zabezpieczy śmieci przed wysypaniem i ułatwi przenoszenie worka na śmieci. Działając w zgodzie z środowiskiem angażujemy się w rozmaite projekty szerzące wiedze na temat recyklingu oraz segregacji odpadów, jak również opowiadamy o nowych rozwiązaniach technologicznych, które ograniczą zwiększanie się wytwarzanych odpadów. Naszym klientem jest między innymi firma https://www.centrumerotyki.com.pl/