Worki klasyczne

producent worków Dla klientów spoza powyższych województw proponujemy zakupy produktów na naszej stronie przy pomocy internetowego konsultanta.

Worki na śmieci, które są zgrzewane u dołu i nie posiadają zamknięcia, wykonane z folii recyklingowej oraz wysyłane w rozmaitej grubości rolce z perforacją. Do wyboru klienci mają różne wielkości worka oraz rozmaite kolory.

Worki na śmieci z taśmą

worki hdpe Są to klasyczne worki z dodatkową opcją zamknięcia przy pomocy zamieszczonej taśmy. Gdy worek będzie pełny wystarczy pociągnąć za tasiemkę i szczelnie zawiązać — powoduje to pewne zabezpieczenie worka przed wysypaniem zawartości. Worki umieszczone są na rolce z perforacją.

Worki na śmieci ze ściągającą taśmą Preferowane dla klientów o większych wymaganiach, gdzie do szczelnego zamknięcia worka na śmieci dochodzi poprzez umieszczoną tasiemkę ściągającą. Jest to niezmiernie duży komfort oraz wygoda, pomocna podczas transportu śmieci lub przechowywania produktów. — worki można zamknąć na każdym stopniu wypełnienia, z możliwością ponownego ich otwarcia. Jednym z naszych odbiorców jest firma www.geodezjawieliczka.pl